Дуже задоволена Вашою роботою! Спілкування менеджерів дружнє і тепле. Швидка реакція на всі питання. Швидка відправка. Товар класний. Замовляла шкарпетки і чашку. Для чашки дуже продумана упаковка, де вона і чітко зафіксована, і видно малюнок, і можна на подарунок. Все чудово! Успіхів Вам і надалі!
Оформила замовлення об 11 вечора, а в 7 ранку наступного дня посилка із картинами вже була на пошті, просто неймовірна швидкість. І якість як завжди чудова) дякую