Купувала для мами на день народження блокнот для рецептів, помітила що вона записувала свої рецепти в якомусь старому «розбитому» грубому зошиті, радості не було меж , мама була довольна як маленька дівчинка. Тішусь що їй сподобалось) ну а коврик з капібарами це естетичний оргазм для усіх нас)
Нарешті замовила собі цей пазл. Думала вийде розтягнути на подовше, але зібрала за 3 дні (загалом години за 4-5). Чим довше збираєш, тим більше деталей помічаєш, що не може не радувати. Постаралися так постаралися. Дякую за такий чудовий пазл, однозначно замовлю ще якийсь)