Замовляла носочки для онучки! Хочу відмітити гарну якість товару та класнючий дизайн! А також окреме дякую за дуже швидку доставку! Усим дуже задоволені!!!
По-перше - швидко, навіть у вихідні. По-друге - якість товару (все, як заявлено на сайті). По-третє - просто мега супер враження в цілому від спілкування до користування. Дякую вам, командо!
Чудовий плед "Дерево життя" їде в подарунок. Сподіваюсь, так само будуть в захваті, як я. Додатково ще брала набір для вишивання. Виглядає чудово. Думаю, сподобається.