Доброго дня. Замовляла плед на подарунок , він дуже гарної якості, яскравий, незвичайний. Та головне зроблений з душою, це відчувається одразу як тільки я його отримала, пакування тощо🤗🤗🤗 Замовляла не тільки плед , а ще й келихи та печиво з передбаченням , залишилась усим задоволена🤍🤍🤍 дякую, я Ваш клієнт 🫶
Замовляла фотоальбом формату А4. Він просто супер 😻 Дуже гарна тверда обкладинка, сторінки товсті тверді, що чудово, щоб фото не мнулися. Загалом альбом є доволі важливою частиною грандіозного подарунку подрузі 🥰 Обслуговування теж неймовірне, приємно просто щось купувати, все було зроблено максимально швидко і якісно, окрема подяка працівникам 🤩
Добрий день, все дуже класно! Враження чудові, але не зрозуміли яка правильна відповідь у 2 питанні 2 листа, хоч ми і знали яка відповідь, але довести не змогли. Будемо вдячні, якщо напишете відповідь на пошту, дякую