Все було чудово, дуже дякую! Співробітники магазину були уважні до мого прохання до замовлення, поставилися з розумінням і зацікавленістю допомогти. Дякую!
Придбав 3 пари шкарпеток "Ти- Космос". Прийшли моментально. Дякую за оперативність, обов'язково буду до вас звертатись! Слава Україні! Мирного неба та тепла!!!
Замовлення було доставлено швидше, ніж я очікувала. Хоча я мала страхи, тому що робила замовлення вперше та зробила передплату. Дякую за порядність і швидкість.