Все було супер, доїхало все ціле, не ушкоджене, дуже сподобалось, ще не подарувала імениниці, але думаю їй дуже сподобається! Чашка дуже приємна на дотик і найголовніше на великий мілілітраж, який дуже до вподоби!
Замовляла бокал для вина з котиком. Відправили швидко. Пакування надійне - дійшло без пошкоджень. Дякую ORNER за оперативність і цікаві ідеї для подарунків💜
Придбав на подарунок , Швидко зв'язались і надіслали замовлення, прийшло вчасно, отримав обережно запечатано, але не можу сказати про якість того що в середині бо не розпаковував бо це подарунок.