Придбав на подарунок , Швидко зв'язались і надіслали замовлення, прийшло вчасно, отримав обережно запечатано, але не можу сказати про якість того що в середині бо не розпаковував бо це подарунок.
Обожнюю ваші великі настінні календарі-планери, купую вже 2й рік поспіль) Креативні малюнки під стать кожному місяцю піднімають настрій :) Також придбала у вас футболочку «п*здц» - якість тканини відмінна, а напис чудово характеризує наше сьогодення 🙈