Мені дуже сподобалось, що дуже швидко опрацювали замовлення і відправили в той же день і на наступний день я вже забрала посилку і мала гарний подарунок для подруги! Замовила альбом.
Дуже швидко опрацювали мою заявку та надіслали альбом. Сторінки дуже міцні і ручка не перебивається на зворотню сторону аркуша. Дуже дякую, лишилась задоволена!
Замовлення опрацьовано і відправлено дуже швидко - буквально за добу після замовлення картина була у мене. Сама картина дуже мила і симпатична. Вона неодмінно поповнить мою колекцію картин по номерах :)