Маю блакитний плед Дерево життя. Це наразі найдорожчий плед такого розміру в моєму домі, але як на мене він того вартий. Такої якості я ще не зустрічала, він наче двошаровий. Плед важкенький і наче "обіймає" тіло під ним. Не на останньому місці естетичний момент, такий плед хочеться тримати на видному місці вдома, самій глядіти і всім показувати.
Гра «Вовк в овечій шкурі» дуже сподобалась. Щось схоже на звичну «мафію», але в новому форматі. Грали вел кою компанією з 13 людей і обрали 3 «вовчиць», тому було цікаво обговорювати та знаходити «шпигунів».