Дуже швидко відправили замовлення. Упаковано було гарно, все прийшло цілим і навіть краще, ніж я собі уявляла 😍 Подарувала чашку чоловікові, він дуже задоволений!
Все було чудово, дуже дякую! Співробітники магазину були уважні до мого прохання до замовлення, поставилися з розумінням і зацікавленістю допомогти. Дякую!
Замовляла плед. Він чудовий. Яскравий, м'який. Гарне пакування. Швидка відправка. Залишилася дуже задоволена покупкою. Мої найкращі рекомендації до співпраці