Дякую за подарунок батькам на річницю. Якість, пакування і увага до деталей на вищому рівні. Однозначно, рекомендація до придбання і буду приглядатися щось на наступний раз)
дарувала плед в чорному кольорі друзям на весілля, побачила його і одразу подумала, що це саме те, що мені потрібно. Швидкість доставки просто блискавична, запакований був в класну коробку, в якій можна одразу і дарувати, дуже зручно. Друзям дуже сподобався подарунок, то ж я задоволена.
Які гарні карти:) Я в них закохалась просто:) Таким рідним, нашим повіяло. ORNER, дякую за вашу чудову продукцію, дякую за ваш підхід до покупців. Бажаю вам процвітання!