Пледи дуже сподобалися. Якість, зовнішній вигляд, упаковка — все на висоті. Купувала як подарунки, сподіваюся, що тим, кому їх подарую, вони теж сподобаються.
Дуже сподобалося пакування, адже замовляла на подарунок до Д/Н🎉, все дуже мило, няшно, мімішно, естетично, відправили дуже швидко, безкоштовна доставка, і взагалі обслуговування прекрасне. Дякую.🫶👍