Замовляла в клас альбоми для фото. Хвилювалася, гроші є то класні. Але прийшли альбоми швиденько, якість хороша. Я задоволена Особливо сподобалися від компанії нагадування Такі милі і не нав'язливі
Купувала подарунок для своєї донечки. Все на найвищому рівні, починаючи з самого пледу до його пакування та доставкі. Дуже вдячна менеджерам компанії, особливо Катерині, за професіоналізм та душевність в спілкуванні. Процвітання вашій компанії!! Дякую та чекаю новинок-обов'язково до вас!!!
Замовляла чашку і блокнот, якість супер і гарно запакована. Окрема подяка за швидку доставку, на наступний день після замовлення посилка вже була в мене.