Товари у вас прекрасні! Всякі такі патріотичні , дуже цікаві, таких нема ніде більше! Тарілка безподобна😉Відправили швидко, все гарно запаковано, оцінка 10 з 10!
доставка відбулась швидко. на вигляд все дуже якісно. ще не носили-тому не скажу про результат після прання чи носки) є побажання до магазину-вчасно оновлювати інформацію, бо не все що обираєш є по факту
Замовляю не вперше, і дарували вашу продукцію, все чудово! Був один момент, але це більше до нової пошти питання що пакування було все мокре, злякалась що могло промокнути замовлення, але ви його гарно запакували 👍. Ще таке побажання, було б чудово якщо би ви і маленький календар на рік зробили з ілюстраціями вашого кота, ілюстрації з котом дуже прикольні)