Красиві речі, приємні подарунки рідним, швидка доставка, та ні миті переживаннь, що ще треба для радості та щастя у наш час🙏🥰💞 Дякую велике! Всім задоволена! Як що що, то я до вас💯😊🤝
Карти з плотного картону , матові, приємні на дотик і зручного розміру. Пакування - картонна коробка такого же стилю. Це мої перші карти таро і вони просто чудові.
Прекрасне обслуговування❤️ Замовила за день до Великодня(субота), повідомили що відправлять у понеділок, і це норм, бо ж свята і вихідні Але вже в неділю зранку бачу, що їде до мене і в обід приїхала в поштомат Дуже дякую😍🫶🏻 Сподіваюсь вас не заставили це робити😁