Дуже дуже дуже задоволена!!!! Великодній рушник просто сама ніжність . Шкарпеточки поїдуть до друзів в Канаду гріти думками про дім ❤️ Орнер улюблений магазин 🫶🏻 Маю і планери, і альбоми і ще багато чого. весь асортимент і якість бомба 🥰
Доброго вечора, замовляла фотоальбом, дуже задоволена🥰 якість супер👍 дякую за швидку відправку🫶🏻 у ньому вже наклеєні наші фото 🥹🖇️ це так гарно виглядає ❤️