Замовляла плед "Дерево життя" блакитний. Була вражена швидкістю. Сьогодні тільки замовила, а завтра вже отримала! Молодці. Плед замовляла для подруги, на день народження. Вона дуже задоволена, а я щаслива. Чудова якість, такі гарні кольори. Подруга сказала,що це витвір мистецтва) Дякую Вам за такий гарний настрій. Ще був набір шкарпеток "Схід", як спогад про дім, рідні степи. Дякую, дякую
Замовила плед на подарунок, відправка необхідна була терміново і менеджери пішли на зустріч🥹 відправила день в день. Пледи дуже гарні, якість, дизайн, все) тепер хочу собі)
Чудовий планер! Я людина творча і мені дуже важлива відсутність годинних обмежнь в розпорядку дня. Тобто я сама собі пишу зручний розпорядок поєднуючи робочі і сімейні моменти. Тепер щорічне питання знято де і який купляти - лише ORNER! Відмінна якість і дизайн! Миттєва доставка! Рекомендую!