Отримала в подарунок картину від подруги, з магазину ORNER. Швидка доставка, 18-20 год і у мене. Мега швидко. Щодо якості - то все як в інших магазинах. Проте сервіс - вражає. Дякую!
Альбом якісно виготовлений, сторінки альбому цупкі, можна розмістити фотографії різного розміру. Зручно адже в комплект додають кутики для фотографій. Альбом виглядає дуже мило)
Дуже крутий пазл. Продуманий і детальний. Ми спочатку його з величезним задоволенням роздивлялись з коробки 15 хвилин і не могли відірватись. Дуже круто застилізований малюнок і збирати одне задоволення. Дякую:)