Хочу поділитися враженнями ще про одну колоду – уже п’яту від ORNER, яка несподівано стала найулюбленішою. Довгий час обходила її стороною: боялася, що не зможу зрозуміти, адже багато хто писав, що карти складні для трактування. Та настав момент і я наважилася. І не пошкодувала жодної секунди. Ця колода допомогла мені краще пізнати себе: своє призначення, поточне завдання, сферу життя, де потрібне зростання. Так, у ній немає авторського бачення художника, лише базові значення, але вона відкрита для інтуїтивного читання. Особливо приємно побачити, що Самітник зображений так само, як на коробці 💛🌻
В мене досить хороша колекція речей з зображеннями,такси,але в цю тарілочку я закохалась з першого погляду,це моя нова любов❤️❤️❤️ну звісьно строго для декору щоб дивитись на таку красу🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Я вже грала в "Врятуй за три дні" і це дуууже крута гра, цього разу замовила "Полювання на мисливця" і вона справила ще краще враження)) я в захваті і всім їх рекомендую))