Все супер. Прийшло навіть швидше на день як було вказано. Того ж дня пограли з друзями і залипли на 3 години. Усім дуже сподобалось, усе було дуже класно, класно оформлені Ігри. Дуже класна атмосфера. Дуже раджу цей магазин. Дякую велике
Це вже моя друга колода ORNER :) Дуже подобається - тепла, дуже балакуча, кохання з першого погляду:) Коробка дуже якісна, але хотілося би,щоб зробили виїмку для пальця ( як у Незалежних), бо дуже незручно відкривати.
Купляла пазл "Школа мяугії та чародійства". Швидко відправили та доставили. Так само швидко зібрала пазл за день, хоч на початку думала, що буде важко (важко і було, та лиш на початку, а потім як втягнулась). Тож рекомендую. Магазин 10/10 як і товари.