Доброго вечора, замовляла фотоальбом, дуже задоволена🥰 якість супер👍 дякую за швидку відправку🫶🏻 у ньому вже наклеєні наші фото 🥹🖇️ це так гарно виглядає ❤️
Рідко залишаю відгуки, але це саме той випадок, коли потрібно це зробити. Замовляла альбом для свого котика і від того як він оформлений, від слів на першій сторінці у мене були сльози на очах! Ваш альбомчик це просто скарб, знахідка для власників котиків. Дуже задоволена покупкою, вже почала заповнювати сторінки, невимовно рада, що можу зберегти в цьому прекрасному альбомі моменти зі своїм котиком))