Замовляю не вперше, і дарували вашу продукцію, все чудово! Був один момент, але це більше до нової пошти питання що пакування було все мокре, злякалась що могло промокнути замовлення, але ви його гарно запакували 👍. Ще таке побажання, було б чудово якщо би ви і маленький календар на рік зробили з ілюстраціями вашого кота, ілюстрації з котом дуже прикольні)
Купувала на подарунок дівчинці 13 років. Не знаю чи оцінить вона сповна креативне наповнення щоденнику, адже запит був лише у записі своїх таємниць та бажань, але я в свої 26 теж не проти подібного блокноту🥲😅🤗