Неймовірно гарна картина) Замовляла цей принт як тільки він з'явився на сайті, задоволена якістю пензликів та фарб) Настільки крута картина, що хочу взяти її ще раз та розмалювати знов)
Прекрасне обслуговування❤️ Замовила за день до Великодня(субота), повідомили що відправлять у понеділок, і це норм, бо ж свята і вихідні Але вже в неділю зранку бачу, що їде до мене і в обід приїхала в поштомат Дуже дякую😍🫶🏻 Сподіваюсь вас не заставили це робити😁