Вітаю! Замовляла вже двічі. Рідним сподобалась якість і зовнішній вигляд подарунків. Ціни комфортні. Сервіс доставки надзвичайно швидкий. Велика подяка! ❤️
Передріздвяні клопоти забрали у мене дуже багато енергії. Усе було на межі зриву у Таємному Санті. Але тут я знайшла вас і ви все як магічним дотиком зробили диво🌞 Всього 10 хв і я нарешті видохнула!🥹 Оформлення швидке, доставка взагалі наче блискавка і асортимент для всіх і вся😁 У моєї Ельфійки, для якої я дарувала (окремо дякую за функцію "Як подарунок"❤️) були ось такі коменти: "Бооже, який епічний подарунок 😁 Щиро дякую своїй таємній санті, буду розфарбовувати і посміхатися цілий час)) І блокнотик теж був потрібний ❤️" Дякую, що творите дива! Дякую, що турбуєтеся і створюєте якісну продукцію, неймовірні речі та затишну атмосферу довкола себе! Ви на завжди у моєму серці❤️ Дякую всім!
Хотіла висловити безмежну подяку магазину. Все круто запакували і швидко відправили. Посилку одразу сплатила, але забрати вже і не думала, бо були особисті проблеми, не до пошт. Дівчата розумниці, телефонували, щоб запитати про кошти, хвилювалися, пропонували подовжити термін зберігання. Не всі магазини будуть перейматися за твої кошти, бо це бізнес. А тут переймалися, посилку вже забрала і задоволена отриманим!