Цей мій перший настільки красивий планер) Оформлення чудове. Колесо балансу чудова штука, але в кого крупний почерк, може не вистачити місця. Підлаштувала під себе останні сторінки кожного місяця для запису витрат. Я би ще додала додаткові строки для Переглянутих фільмів, бо 8 строчок заповнились буквально за місяць))) І ще б додала якусь сторінку-календар з важливими датами (дні народження, річниці, тощо), щоб перед початком місяця одразу записувати їх в план на місяць.
Я не зрозумів.. де коментарі накшталт "замовлили тарілку, на тарілці котик не рухався як на відео.. дитина плакала.. поверніть кошти"))) Маю декілька тарілок з цієї серії, ви чудові як і ваші тарілки!