Замовляла плед "Дерево життя". Відправили в той же день. Плед дуже високої якості, дуже приємний, м'який і теплий. І дуже красивий. Прийшов у власній коробці. Плюс замовляла подарунковий паперовий пакет. Такі дрібнички дуже важливі. Одразу знала суму з накладеним платежем. Покупкою та обслуговуванням задоволена!
Замовляла чашку та картину по номерам. Все чудово. Швидка доставка, все акуратно запаковано. Все гарне та яскраве. Як завжди супер, бо вже не вперше роблю замовлення
Ввічлива менеджер відразу після оплати зателефонувала й підтвердила зарахування коштів. Все спокійно, приємне враження, починаючи від замовлення й до отримання товару! Рекомендую!