Швидко отримала замовлення. Переглянула і одразу хочу поділитись враженнями. Мені дуже сподобався фотоальбом, гарний зміст, багато розворотів. Я стільки переглянула інста-сторінок з альбомами, де можна складати самому… так тут немає іменної сторінки, але все інше прекрасне, від якості сторінок до підписів фото. Рекомендую!! Дуже дякую🥰🥰🥰
прегарний плед та ще й в дуже красивій подарунковій упаковці. купила на подарунок рідній людині, яка зараз за кордоном. і ніби передала частинку України, чогось дійсно свого. дякую за таку можливість orner.