Неймовірно гарна картина) Замовляла цей принт як тільки він з'явився на сайті, задоволена якістю пензликів та фарб) Настільки крута картина, що хочу взяти її ще раз та розмалювати знов)
Дякую за швидку доставку. Замовляла носки " Мій Київ"для чоловіка та його побратимів. Фото не можу додати, бо приготувала йому посилку, а на Новій пошті добавила і те що получила .
Все чудово і швидко. Альбом дуже гарний. Тільки, на жаль, подарунковий пакет відправили у зігнутому вигляді в через це на згині трохи замʼявся та продирявився:( В усьому іншому все чудово)