Замовляла фотоальбом з білими листами, стікери та кутики. Дуже задоволена якістю. Сторінки альбома товсті, тож написи не передаються на протилежну сторону. Стікери теж супер. Окреме дякую, дівчинці, яка приймала замовлення.
Я в захваті від цього блокноту. Папір гарної якості, білий, цупкий. Обкладинка досить щільна та приємна на дотик. Дизайн взагалі вогонь😍. Доставка також порадувала- відправили у день замовлення. Дякую❤