Отримала в подарунок картину від подруги, з магазину ORNER. Швидка доставка, 18-20 год і у мене. Мега швидко. Щодо якості - то все як в інших магазинах. Проте сервіс - вражає. Дякую!
Перед замовляла шеврон Обрій-2 за фільмом "Ти - космос". Дуже якісна вишивка, прислали швидше, ніж було заявлено, дівчата на підтримці ввічливі і компетентні. Щиро раджу!
Дуже дякую ORNER за те, що пішли на зустріч та розбили замовлення на окремі відправлення, оскільки деякі одиниці були потрібні швидше. Усе дуже гарно спаковано та чудове. Єдине, носочки 41-44 розміру на вузьку стопу тому не дуже підійдуть чоловікам.