Чашка чудова! Зручна, міцна, приємно тримати в руках. Малюнок яскравий і якісний, радує око. Єдиний мінус – він лише з одного боку, тож хочеться, щоб був з обох. Але це не заважає насолоджуватися улюбленим напоєм! 😊
Я отримала колоду таро "Незалежні" в якості подарунка до дня святого Валентина і вона мене вразила своею якістю :) Дякую за якість вона нереальна!!! Вже замовила чоловіку другу колоду з вашого асортименту:) Не зупиняйтесь будь ласка ,а даруйте нам ще більше колод високої якості!!!
Купувала на подарунок календар " Мій мемний 2026 рік" ,чашки.Все сподобалось- чашки об'ємні, гарні,календар- гарний,прикольний.Оформлення легке, відправка замовлення швидка і вчасна. Дякую за креативність,якість і професійність.Бажаю натхнення і в майбутньому!