Якість🔥 Хочу подякувати компанії за сервіс та ставлення до клієнтів!Моя колода була загублена НП((( Зі своєї сторони orner відправили нову колоду ,сплативши пересилку.Приємно вражена та вдячна!
Добрий день! Замовляла у вас тарілку та горнятко з прикольним котиком та килимок. Все дуже дбайливо упаковано. Прийшло дуже швидко! Якість товару на висоті! І отримувач подарунку дуже щасливий 🙌🏻🌸. Дякую щиросердно!