Замовляла фотоальбом на подарунок,все сподобалось, альбом у реальному житті дуже гарний та приємний на дотик 😍 Швидко відправили замовлення ,за це я дуже вдячна ☺️ Дякую Вам велике,буду замовляти ще🫶🏻❤️
Купувала подарунок для своєї донечки. Все на найвищому рівні, починаючи з самого пледу до його пакування та доставкі. Дуже вдячна менеджерам компанії, особливо Катерині, за професіоналізм та душевність в спілкуванні. Процвітання вашій компанії!! Дякую та чекаю новинок-обов'язково до вас!!!
Швидка доставка, відправили в день замовлення, вже на наступний ранок моя чашка і печиво були на пошті) Приїхали товари цілими і неушкодженими, якість хороша, в житті виглядають як і на фото. Тільки пакет (брала великий) прийшов трохи примʼятий, бо замала коробка була для нього.