Добрий день. Замовляла у вас плед "Дерево роду" дуже крутезна якість, гарне пакування ,дуже швидке обслуговування, швидка доставка. Задоволена усім. Буду обов'язково замовляти у вас. Дуже вам дякую. Бажаю вдячних покупців, процвітання та миру
Беру вже не перший раз, вся продукція 👍🔥 Дуже сподобалося пакування, адже замовляла на ДН, тарілки та кружка, то любов, все дуже миле, няшне, мімішне, естетичне ❤️…відправили дуже швидко, безкоштовна доставка, і взагалі обслуговування прекрасне. Дякую 🙏🫶
Добрий день. Велике дякую за виконання замовлення. Замовляла у суботу десь вже в другій половині дня. А в неділю вже получила товар. Дівчина при замовленні якісно все пояснила. Товар прийшов добре запакованих, все те що я хотіла. Замовила два пледи на подарунок молодятам. Усім моїм сподобалось і качество і колір, і візерунок. Мабуть і дітям чуть пізніше замовлю. Ще раз велике дякую за роботу. Хай скоріше буде перемога та мирне життя. Усім добра.
Замовляла планер на подарунок, подруга в захваті, ходить з ним постійно 😄 Відправка супер швидка, додатково скористалась промокоди від нової пошти і отримала знижку 100 грн) Гарного фото нажаль немає