Дуже сподобалося пакування, адже замовляла на подарунок до Д/Н🎉, все дуже мило, няшно, мімішно, естетично, відправили дуже швидко, безкоштовна доставка, і взагалі обслуговування прекрасне. Дякую.🫶👍
Придбала тарілку "Киця вихідного дня" у подарунок. Подруга дуже задоволена оригінальним малюнком та написом. Дякую компанії за цікаві сувеніри, які можна придбати. Рекомендую цього продавця
Їду в гості до родини в Європу. Родина - всі різного віку, статі. Нема ні часу ні натхнення витрачати цілий день на пошуки подарунків у місті, а тут все на одному сайті, та й все таке яскраве, колоритне.