Замовила картину від ORNER, та це офіційно була найшвидша відправка в моєму житті, навіть не повірила очам. Відправили менше ніж за годину після оформлення замовлення, при тому, що вже було доволі пізно. Картина по якості чудова, фарби лягають гарно, якісні пензлики. Я дуже приємно вражена. Надалі буду замовляти тільки тут. Дуже дякую 💗
Все було супер, доїхало все ціле, не ушкоджене, дуже сподобалось, ще не подарувала імениниці, але думаю їй дуже сподобається! Чашка дуже приємна на дотик і найголовніше на великий мілілітраж, який дуже до вподоби!
Все супер, вже третій мій альбом від ORNER🤍 в цей раз так вийшло що на виробництві не поклали в альбом кутики для фото, але написала про це і одразу перепросили та відправили кутики з безкоштовною доставкою. Дякую ☺️