Добрий день. Замовляла у вас плед "Дерево роду" дуже крутезна якість, гарне пакування ,дуже швидке обслуговування, швидка доставка. Задоволена усім. Буду обов'язково замовляти у вас. Дуже вам дякую. Бажаю вдячних покупців, процвітання та миру
Усе чудово, задоволена якістю, блокнот дуже гарний, цупкі сторінки, гарний принт. Єдине що не дуже зрозуміло, чому в деяких магазинах ваш товар дешевший аніж на сайті 🤔 Але це питання на яке скоріш за все не буде відповіді 😅 тому просто дякую!
Чашка чудова! Зручна, міцна, приємно тримати в руках. Малюнок яскравий і якісний, радує око. Єдиний мінус – він лише з одного боку, тож хочеться, щоб був з обох. Але це не заважає насолоджуватися улюбленим напоєм! 😊