Купила подрузі бокал «it’s Britney bitch” - вона була просто в захваті! Він афігєнний, навіть собі схотіла купити такий самий 😆 дуже стильне оформлення! Дякую за подарунки, які завжди в тренді!
Ввічлива менеджер відразу після оплати зателефонувала й підтвердила зарахування коштів. Все спокійно, приємне враження, починаючи від замовлення й до отримання товару! Рекомендую!