Пледи дуже сподобалися. Якість, зовнішній вигляд, упаковка — все на висоті. Купувала як подарунки, сподіваюся, що тим, кому їх подарую, вони теж сподобаються.
Чудовий плед "Дерево життя" їде в подарунок. Сподіваюсь, так само будуть в захваті, як я. Додатково ще брала набір для вишивання. Виглядає чудово. Думаю, сподобається.