Доброго дня. Замовляла плед на подарунок , він дуже гарної якості, яскравий, незвичайний. Та головне зроблений з душою, це відчувається одразу як тільки я його отримала, пакування тощо🤗🤗🤗 Замовляла не тільки плед , а ще й келихи та печиво з передбаченням , залишилась усим задоволена🤍🤍🤍 дякую, я Ваш клієнт 🫶
Замовляла картки Саморефлексії. Приїали швидко, картками задоволена, але не всі запитання/завдання розкриті нормально. Іноді читаєш і думаєш «що саме мається на увазі?»
Замовляла шкарпетки 🧦 з мотивами Києва та «Ти - космос». Швидко відправили та доставили, підтримка теж працює оперативно та якісно. Дякую за сервіс та товар😊
Добрий день! Замовляла для доньки набір шкарпеток. Отримала дуже швидко. Якість товару відмінна. Навіть упаковка вражає своєю турботою !!! Після цього зробила ще одне замовлення ☺️👍 Своїм знайомим буду рекомендувати робити замовлення саме у вашій фірмі!!!