Усе чудово, задоволена якістю, блокнот дуже гарний, цупкі сторінки, гарний принт. Єдине що не дуже зрозуміло, чому в деяких магазинах ваш товар дешевший аніж на сайті 🤔 Але це питання на яке скоріш за все не буде відповіді 😅 тому просто дякую!
Я звичайно знаю швидкі доставки, але щоб після замовлення телефонували через 1 хвилину -це вперше. Клієнтський сервіс на вищому рівні. Відправили в той же день. Дякую ♥️