Замовляла фотоальбом «Найтепліші моменти разом» дуже задоволена, охайно запакований, більше по розміру ніж здавався- і це плюс, магазин відправив оперативно. Коротше подарунок вдався❤️❤️❤️❤️
Все чудово! Гарна якість, прикольний дизайн, і дарує море спогадів і посмішок. Сподобалось також і те, що можна подзвонити на гарячу лінію і владнати будь-яке питання. Дякую за прекрасний сервіс і увагу до клієнтів🫶