Я давня фанатка бренду, але вперше робила онлайн-замовлення (плед, фотоальбом і гра на подарунки за кордон) і впевнилася, що команда ORNER такі ж милі і позитивні, як їхні оригінальні і якісні вироби :) Так тримати!
Це вже моя друга колода ORNER :) Дуже подобається - тепла, дуже балакуча, кохання з першого погляду:) Коробка дуже якісна, але хотілося би,щоб зробили виїмку для пальця ( як у Незалежних), бо дуже незручно відкривати.