Дякую за швидку доставку. Замовляла носки " Мій Київ"для чоловіка та його побратимів. Фото не можу додати, бо приготувала йому посилку, а на Новій пошті добавила і те що получила .
Неймовірно гарна картина) Замовляла цей принт як тільки він з'явився на сайті, задоволена якістю пензликів та фарб) Настільки крута картина, що хочу взяти її ще раз та розмалювати знов)
Чудовий альбом. Обкладинка гарна, папір дійсно цупкий. У комплекті вже є кутики, ще замовила стікери - вони чарівні! Відправили швидко, ще й за дуже приємно ціну у поштомат. Щиро дякую!