Дуже приємний досвід від магазину ORNER - легко та швидко зробила замовлення, протягом двох днів отримала товар (замовляла плед та календар на подарунок), все гарне та якісне. Буду й надалі замовляти у ORNER.
Швидко відправили, запаковано дуже добре, альбом відповідає опису. Переживала за щільність паперу, але якість сторінок мене приємно здивувала. Додайте цю інформацію до опису, бо це великий "+" альбому.