Доброго дня. Замовляла плед на подарунок , він дуже гарної якості, яскравий, незвичайний. Та головне зроблений з душою, це відчувається одразу як тільки я його отримала, пакування тощо🤗🤗🤗 Замовляла не тільки плед , а ще й келихи та печиво з передбаченням , залишилась усим задоволена🤍🤍🤍 дякую, я Ваш клієнт 🫶
Дякую за чудовий витвір мистецтва,метафоричні карти просто чудові!!!Якість друку ідеальна і якість бумаги теж , що особливо важливо в користуванні! Доставка швидка! Дуже задоволена, рекомендую!!!
Зробила тут замовлення вперше. Мене приємно здивували ціни та ще й знижки. Після того, як я зробила своє замовлення, я переймалася що воно буде йти довго, і я подзвонила по номеру з сайту, і дівчинка була дуже приємна, вона мені все пояснила . Мені все сподобалось, упакування чудове. Обслуговування чудове. Якість супер. Дякую велике ♥️