Приїхала шачка, була ціла, але в той же вечір відпало вушко Написали в магазин і на наступний ранок нам чашку замінили без зайвих запитань, доставку теж оплатив магазин! Щиро вдячні за оперативне вирішення питання, та сервіс обслуговування на гарному рівні ❤️
Робила комплексне замовлення на подарунок собі і подрузі. Обслуговування просто чудесне - замовлення швидко оформили, весь товар був в наявності, все гарно запакували і відправили. Якість товару на рівні, бо є з чим порівняти. Наявність гарних знижок дає додатковий плюсик у карму ORNER :). Дуже вдячна Вам!