Швидкість доставки та якість книги просто супер! Замовлення зробила на сайті в неділю ввечері, його відправили В ТОЙ же день! При тому що це був вихідний! Все запаковано акуратно в фірмову коробку , книжка хоча і в мʼякій обкладинці, але папір достатньо щільний, ламінований. Дуже задоволена! Дякую видавництву!
Я замовляла 4 чашки щоб передати в Фінляндію родичам. Чекала поки вони їх отримають, і ось пряма мова: "Привіт Хрещенка! Дякую за подарунок! Чашки просто неймовірно гарні! І великі, і ручка зручна, і шикарної якості, і з класними малюнками! Дуже дуже сподобалось!"
Обожнюю ORNER, їх клієнт вже багато років! Завжди оригінальні дизайни і класна якість) дуже імпонує їх підхід і клієнтоорієнтованість - все продумано навіть до таких дрібниць, як пакувальні коробки. В саме серденько) 😍 Ви великі молодці, дякую!)