Дуже дякую ORNER за те, що пішли на зустріч та розбили замовлення на окремі відправлення, оскільки деякі одиниці були потрібні швидше. Усе дуже гарно спаковано та чудове. Єдине, носочки 41-44 розміру на вузьку стопу тому не дуже підійдуть чоловікам.
Все чудово! Гарна якість, прикольний дизайн, і дарує море спогадів і посмішок. Сподобалось також і те, що можна подзвонити на гарячу лінію і владнати будь-яке питання. Дякую за прекрасний сервіс і увагу до клієнтів🫶