Я давня фанатка бренду, але вперше робила онлайн-замовлення (плед, фотоальбом і гра на подарунки за кордон) і впевнилася, що команда ORNER такі ж милі і позитивні, як їхні оригінальні і якісні вироби :) Так тримати!
Покупали картину. Були невеликі проблеми після доставки, але компанія все вирішила швидко і на високомі рівні поофесіоналізму. Надалі плануємо замовляти і користуватися саме цією компанією!!! Супер!!! Дякую!!!
Отримала "Мій перший фотоальбом" із літачком - він чудовий! Шкодую, що раніше не придбала. У ньому є багато корисного й гарного ще й до народження малятка. І в ORNER посприяли моєму вибору й врахували моє прохання - дякую!
Усе чудово, задоволена якістю, блокнот дуже гарний, цупкі сторінки, гарний принт. Єдине що не дуже зрозуміло, чому в деяких магазинах ваш товар дешевший аніж на сайті 🤔 Але це питання на яке скоріш за все не буде відповіді 😅 тому просто дякую!